E-mail pazarlama, ürün satmada ve müşterileri elde tutmada önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Organik arama ile eşit olan e-mail pazarlama, en yüksek dönüşüm getiren dijital taktikler arasındadır. Doğru zamanda gönderilen iyi hazırlanmış e-postalar ürünleri satar, hedef kitleyi müşteri olmaya ikna eder ve müşteri sadakatini sürdürür. Sunrise Global Creative, genel içerik pazarlama programına E-mail pazarlama stratejisini entegre eder.

Bülten Yönetim Hizmetleri

Bültenler, e-mail içerik pazarlamasının en popüler biçimleri arasındadır. Potansiyel müşterilerle tanışmanız ve aboneleri artırmanız, hedef kitleniz için en üst düzeyde kalmanız için düzenli bir fırsat sunarken, marka otoritesi oluşturmak ve ticari hareketi teşvik etmek için tasarlanmış değerli içerikler sunar.

İşletmeler İçin E-mail Pazarlama Çözümleri

E-mail Pazarlama Hizmetleri

E-mail stratejisi ve tasarımı

Bülten yönetimi

Segmantasyon

Otomasyon

CRM entegrasyonu

Veri tabanı entegrasyonu

Potansiyel müşterilerle sahip olabileceğiniz en kolay ve en etkili iletişim kanallarından biri olan E-mail pazarlama çevrimiçi pazarlama stratejinizin bir parçası olmalıdır. Anketlere göre, tüketicilerin %91’i günde en az bir kez e-posta kullanıyor, tüketicilerin %77’si pazarlama iletişimi için e-posta tercih ediyor ve tüketicilerin %66’sı aldıkları e-postaların bir sonucu olarak alım yaptı. Akıllı bir e-posta pazarlama stratejisi, yeni müşteriler kazanmak ve satışları arttırmak için anahtardır.

Bize Ulaşın!