Dijital Pazarlama İletişimi

Sunrise Global Creative, yalnızca izlenimlerle değil, gelirle sonuçlanan entegre pazarlama iletişimi hizmetleri stratejileri geliştirmiştir. Pazarlama çabalarınızı, Sunrise Global Creative’in iyi tanımlanmış pazarlama iletişim hizmetleri planı ile odaklayın.

İÇERİK PAZARLAMA HİZMETLERİ

İçerik pazarlama, sosyal medya ve diğer dijital pazarlama kanallarını kullanması nedeniyle markayı mümkün kılar. Küçük işletmelerin yarısından fazlası, 2016 yılında entegre pazarlama iletişimi stratejisine içerik pazarlamasını dahil etti.

SOSYAL MEDYA STRATEJİSİ VE UYGULAMASI

Sunrise Global Creative, pazarlama ve halkla ilişkiler kampanyalarını genişletmek, desteklemek ve başlatmak için en son sosyal medya mesajlaşma taktiklerini kullanır. Sosyal medya alanında güçlü ilişkilere sahibiz ve dijital ayak izleri oluşturmak için blog yazarları ile düzenli olarak çalışıyoruz.

GELENEKSEL VE DİJİTAL HALKLA İLİŞKİLER HİZMETLERİ

Sunrise Global Creative, dijital PR hizmetleri sunmaktadır. Etkileyici pazarlama ve sosyal medya kullanımı, müşterilerimiz için mükemmel bir marka erişimi sağlamak için yıllardır kullandığı iki stratejidir.

SAYISAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama iletişimi, dijital halkla ilişkiler ve pazarlama araçları ve taktikleri hakkında güçlü bilgiler gerektirir. Sunrise Global Creative, genellikle kazanılmış ve sahip olunan medya kampanyalarını desteklemek ve genel olarak daha güçlü dönüşüm elde etmek için dijital kampanyalar tasarlar.