Dijital Reklam

Sunrise Global Creative, metriklere dayalı, tam hizmet veren bir kurumdur. Müşterilerimiz için harika sonuçlar elde etmekten gurur duyuyoruz ve başarınızın anahtarı olan tek bir hedefe doğru çalışıyoruz: iş büyümesini hızlandırmak.

Bazı ajanslar yalnızca tıklama oranlarına (TO) ve gösterimlere odaklanır ve çoğu kampanyayı her ay otomatik pilota bırakır. Farklı bir yaklaşım kullanıyoruz. Sonuç olarak sizlere odaklanıyoruz.

Müşteri psikolojisini gerçekten anlamak için daha derine inerek, ilk tıklamadan sonra ne olduğunu bulabiliriz . Ekibimiz, dijital reklamcılığınızı yönetmek için analiz, istatistik, matematik ve pazarlama konularında bir süreç uygular. Mevcut çabalarınız hakkında derinlemesine denetimler yapıyoruz, yeni kampanyalar oluşturuyoruz, gelişmiş hedefleme stratejileri için kampanyalar yükseltiyoruz ve yönetiyoruz.

Her yaklaşım, işletmenizin kârını etkilemek için çeşitli kanallar ve taktikler kullanılarak özel olarak hazırlanmıştır.

İzleyici Odaklı Görüntülü Reklamcılık

Başarılı bir şekilde görüntülü reklamcılığa giren pek çok değişken vardır, web’de gezinirken hedef kitlenizi meşgul etmek için fırsatlar sınırsızdır. Bu değişkenleri anlamak ve bunları bilinçli ve müşteri deneyimine odaklı bir stratejiye dönüştürmek Sunrise Global Creative’i diğer ajanslardan ayıran şeydir.

Herhangi bir gösterim stratejisinde attığımız ilk adımlardan biri pazarlama dönüşümünüzü ve nihayetinde bir müşteriyi farkındalıktan satışa götüren satın alma yolunu anlamaktır.

Buna dayanarak ekibimiz, potansiyel bir müşteriyi satın almaya teşvik etmek için gereken mesajlaşmayı hedeflemek ve oluşturmak için önemli pazar bölümlerini araştırır ve belirler.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Günümüzün pazarlama dünyasında bile, kuruluşlar hala sosyal medya reklamcılığı konusunda tereddüt ediyor.  Tüketiciler ve iş adamları, ilgi alanlarına, profesyonel rollerine, ilişkilerine ve daha fazlasına ilişkin bilgileri paylaşırlar – bunların tümü, Facebook ve LinkedIn gibi platformlarda aşırı seçici hedefleme için kullandığımız verilerdir.

Pazarlama ortağınız olarak Sunrise Global Creative, sosyal reklamları ulaşmak için belirlediğiniz hedefleri aşan bütünsel bir pazarlama planına entegre etmeye yardımcı olur.