Google Adwords

İş dünyasında, özellikle büyümekte olan bir sektörde üst sıralara ulaşmak için rekabet ediyorsanız, üstünlüğünüzü korumanız gerekir. Bağlantı kurma, sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyon gibi geleneksel SEO tekniklerinin yanı sıra, PPC stratejilerine yönelmeniz gerekir.
Tıklama Başı Ödeme kampanyaları ile dönüşüm oranlarınızı artırın ve işletmeniz için potansiyel müşteriler oluşturmak için neyin gerekli olduğunu anlayan bir marka ile çalışmanın tadını çıkarın. Sunrise Global Creative, farklı türde reklam ve kampanyalarla ilgili deneyime sahip.
Neden AdWords? Neden Biz?
PPC kampanyaları ile ilgili zaten bir deneyime sahip olan işletmeler için, performansınızı kapsamlı bir şekilde değerlendiriyoruz. Bu veriler daha sonra mevcut kampanyanızın ne kadar etkili olduğunu belirlemek için genel kurumsal hedeflerinizle karşılaştırılır.
Başlangıç Kampanyaları için Araştırma
Bize PPC çalışmalarınız için şirket hedeflerinizi söylersiniz ve Sunrise Global Creative bunları titizlikle araştırılmış bir kampanyayla gerçekleştirir. Burada önemli olan sektörünüzü, rakiplerinizi ve pazarınızı anlamaktır. Ekibimiz, kapsamlı anahtar kelime araştırması, web siteniz için teknik denetimlerin yanı sıra, toplanan bilgilere dayanarak en iyi eylem planı için bir öneri hazırlamanızı sağlar.
Strateji Yürütme ve AdWords Yönetimi
Sunrise Global Creative, tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış ve ilgili tüm hesapları oluşturan kararlaştırılmış eylem sürecini uygulamaya devam eder. İyi bir PPC stratejisi birden fazla platformda yer alır ve ekibimiz hedeflerinize uygun gerekli hesapları oluşturur.