Pazarlama Otomasyonu

Günümüzün dijital odaklı çağında, küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük ölçekli, oldukça rekabetçi ve hızlı tempolu dijital dünyadaki küçük köşeleri için sürekli olarak birbirleriyle yarışıyorlar. Çevrimiçi bir varlık oluşturmak yeterince zordur, ancak bu varlığı korumak ve rekabete ayak uydurmak daha da zordur.

Pazarlama otomasyonu nedir ve neden buna ihtiyacınız var?

Pazarlama görevlerine ve faaliyetlerine ayak uydurma konusunda zorlanıyorsanız veya sonuç vermeyen pazarlama çabalarına para atmaktan bıktıysanız, pazarlama otomasyonundan büyük olasılıkla faydalanabilirsiniz.

Pazarlama otomasyonu, şirketlerin e-postalar, sosyal medya yayınları ve diğer web sitesi işlemleri gibi devam eden görevleri otomatikleştirmelerine yardımcı olabilecek bir sistem veya yazılım türüdür.

Birçok küçük ve orta ölçekli işletme, pazarlama otomasyonunun güçlü sonuçlarını gördüğünden, bu alan endişe verici bir oranda büyüyor. Pazarlama otomasyonunu kullanarak, pazarlama görevlerini daha verimli yönetebilir, organize edebilir ve önceliklendirebilirsiniz. Pazarlama otomasyonunun satış sürecini olumlu yönde etkilediği ve hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Sunrise Global Creative, reklamcılık ve pazarlama çabalarınızı kolaylaştırmak ve öncü neslini artırmak için dijital pazarlama otomasyonunu kullanarak hedef tabanlı kampanyalar oluşturmak için işletmelerle çalışan bir dijital ajanstır.

Potansiyel alıcılarınızın markanızdaki deneyimlerini geliştirmek ve aynı zamanda dönüşüm oranlarını artırmak için davranışlarına, gereksinimlerine ve ilgi alanlarına odaklanıyoruz . Nihai hedefimiz, işletmelerin pazarlama dolarlarını boşa harcamalarını önlemeye yardımcı olmak ve en fazla potansiyel satış ve satış fırsatlarını yönlendiren kanalları güçlendirmeye odaklanmaktır.

Pazarlama otomasyon hizmetlerimizden yararlanarak, yalnızca zaman kazanmayacak, aynı zamanda nitelikli satış sağlamayan pazarlama etkinliklerinden de tasarruf edeceksiniz.