Video Pazarlama

YouTube, Google’dan sonra ikinci en popüler arama motorudur ve içinde video bulunan web sayfaları genellikle  organik trafikte %157’lik bir artışla karşılaşmaktadır.

Videoyu pazarlama planınıza dahil etmek istiyorsanız, akıllı bir hamle yapıyorsunuz ve müşterileriniz bunun için size teşekkür edecek. Sunrise Global Creative, sosyal medya videoları, web sitesi videoları ve video reklamcılığı dahil olmak üzere her türlü video pazarlama kampanyası için ilgi çekici videolar oluşturma konusunda tecrübelidir.

Çevrimiçi ürün videolarını izleyen tüketicilerin yarısı, satın alma kararlarında daha emin olmalarına yardımcı olduğunu söylüyor

Bir ürün hakkında bir açıklayıcı-video izleyen kullanıcıların %74’ü daha sonra ürünü satın alıyor.

Videoları izleyen kişilerin ortalama olarak iki dakika daha uzun sitede kalması ve  satın alma olasılıkları %64 daha fazla.

Tek başına bir videonun Google’ın ilk sayfasında görünme olasılığı geleneksel web sayfalarından 50 kat daha fazladır.

Şirket profili videoları, ürün incelemeleri ve “nasıl yapılır” videoları,  arama motoru sıralamanızı iyileştirmenin  ve işletmenizin arama motoru optimizasyonu  kampanyasının performansını  artırmanın kanıtlanmış bir yoludur .

Markanızı artırmak, web sitenizden daha fazla çağrı ve potansiyel müşteri oluşturmak veya  videolarınızı Facebook reklam kampanyanızın bir  parçası olarak  tanıtmak istemiyorsanız , Sunrise Global Creative’i arayın.